Menü
Hakkımızda

Move Up LCV Markası ile de LCV hizmetini özel bir ekiple hem kurumsal firmalara hem de bireysel düğün, kına, davet gibi organizasyonlar için vermeyi hedeflemektedir.


Neden Lcv ?

Geleneksel anlamda LCV denilince akla ilk gelen telefonla elde edilen etkinlik katılım durumu olsa da, günümüzde LCV birçok durumda farklı yöntemlerle kullanılmaktadır.
Bunların arasında;
-Kurumsal mailing
-SMS
-Arama
yöntemleri bulunmakla birlikte , hedef kitleye arama ile ulaşmak halen en etkili ve doğru yoldur.
Gerek etkinlikler gerekse data güncelleme hizmetleri için LCV kurumlara ve bireylere büyük kolaylıklar sağlamakta zaman ve nakitten kazanılmasını sağlamaktadır. Doğru LCV size, doğru bilgiyi, zaman ve nakit kazanımını sağlayacaktır. Gerek müşterilerinize gerek dostlarınıza daha rahat ulaşmanızı sağlayıp üzerinizden bu yükü alacaktır.
Referanslar

-Buse TERİM Kına LCV
-Pelin KARAHAN Düğün LCV
-Yeşilyurt Ailesi Düğün LCV
-Kızılay LCV
-İstanbul Sanayi Odası Ödülleri LCV
-IBM bilgi güncellemeleri ve LCV aramaları

LCV aramalarında iki tip yol izleyen Move UP; müşteri tercihine göre, kendi ofisimizde ya da talep edilen başka bir mekan da hizmet verebilmektedir.
Move Up LCV markasının verdiği hizmetler arasında aşağıdaki gibi, size zaman ve maliyet avantajı sağlayacak hizmetler bulunmaktadır.
-Düğün, kına, davet ve her türlü etkinliğiniz için katılım durumu raporlama
-İnternet üzerinden ya da telefonla; adres, telefon, e-mail vb gibi iletişim bilgileri güncelleme
-Firmanız ya da müşteriniz adına liste ve rapor yenileme
Move UP LCV Ekibi yukarıda geçen referanslarımız gibi birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet vermektedir. Daha detaylı referanslarımız için lütfen bilgi isteyiniz.

Pikare 2019